بهترین شرکت طراحی سایت

۷ نکته برای پیدا کردن بهترین شرکت طراحی سایت در ایران

اگر ما بخواهیم هر کاری را انجام دهیم به دنبال بهترین آن خواهیم گشت. به‌عنوان‌مثال اگر بخواهیم ساختمانی را بسازیم، به دنبال بهترین معمار یا بهترین طراح می‌گردیم. بخواهیم لباسی برند بخریم، به دنبال معروف‌ترین آن خواهیم گشت. برای راه‌اندازی کسب‌وکار اینترنتی نیز باید به دنبال بهترین شرکت طراحی سایت بگردیم. زیرا همانقدر که ظاهر و طراحی فروشگاه فیزیکی ما مهم است، طراحی گرافیک سایت نیز ارزشمند است. زیرا در دهه‌ی اخیر فروش‌های اینترنتی و جستجوهای گوگلی افزایش‌یافته است. فرقی نمی‌کند شما قصد داشته باشید طراحی سایت شرکتی، خبری و یا فروشگاهی انجام دهید. به‌هرحال مهم است که ظاهری قابل‌قبول و طراحی مناسبی سایت شما داشته باشد. پس با ما همراه باشید تا یک انتخاب درست را داشته باشید.

۱) نیاز خود را بدانید

اولید قدم برای آنکه بتوانید برترین شرکت طراحی سایت را پیدا کنید، شناخت خودتان است. یعنی در ابتدا باید بپرسید واقعاً به چیزی نیاز دارم؟ پاسخ به این سؤال باعث می‌شود تا تصمیم‌گیری درست و مناسبی را در ابتدا انجام دهید. به‌عنوان‌مثال اگر قصد فروش محصول دارید، طراحی سایت فروشگاهی مناسب شماست. اگر فقط قصد دارید خودتان یا شرکتتان را معرفی کنید طراحی سایت شرکتی مناسب است. اما اگر قصد دارید یک منبع خبررسان یا یک سایت دانلودی باشید، طراحی سایت خبری مناسب شما می‌باشد. با این کار می‌توانید پیچیدگی‌های اولیه را رفع کنید.

پس از انتخاب نیاز خود، اهداف خود را در کاغذ بنویسید. با این کار هنگام مراجعه به شرکت‌های طراح وب می‌توانید تمام نیازهای خود را لیست کرده و به‌درستی پیام خود را به آنها برسانید.

شناسایی نیازها در انتخاب برترین شرکت طراحی سایت
شناسایی نیازها در انتخاب برترین شرکت طراحی سایت باعث انتخاب درست می شود

۲) بودجه ی خود را تعیین کنید و سپس بهترین شرکت طراحی سایت را پیدا کنید

اگر شما بودجه‌ی محدودی را می‌خواهید صرف هزینه‌های سایت کنید، بهترین کار مدیریت آن است. نیازهای خود را یک سمت و بودجه و نقدینگی خود را برای انجام طراحی وب یک سمت دیگر بنویسید. اگر بودجه‌ی کمی دارید به‌هیچ‌عنوان نباید به دنبال شرکت‌هایی بگردید قیمت ارزان باکیفیت کم و طراحی منسوخ‌شده ارائه دهند. شرکت‌های بزرگ و خوب اکثر برای هر بودجه‌ای پکیج‌هایی را در نظر خواهند گرفت اما از کیفیت خدمات هیچگاه کم نخواهند کرد. اما می‌توانید سایتی را با امکانات ابتدایی و ارزان‌تر طراحی کنید. هنگامی‌که رشد قابل قبولی و درآمد خوبی را کسب کردید می‌توانید سایت خود را رشد داده و به امکانات آن اضافه کنید.

تعیین بودجه اولیه و مدیریت آن بسیار حائز اهمیت است. شما در ابتدا هزینه‌های هنگفتی را فقط برای طراحی انجام می‌دهید، اما تا وقتی سایت سئو شده نداشته باشید و درآمدی کسب نکنید تمام آن هزینه‌ها بیهوده خواهد بود. ازاین‌رو آرام‌آرام شروع کرده و سپس کار خود را گسترش دهید. همانند یک ساختمان که ابتدا بنا گذاشته می‌شود و سپس امکانات مختلف به آن اضافه می‌شود.

تعیین بودجه در انتخاب بهترین شرکت های طراحی سایت
تعیین بودجه در انتخاب بهترین شرکت های طراحی سایت بسیار موثر بوده و نمی گذارد هدر رفت منابع و سرمایه صورت گیرد

۳) رقبای خود را شناسایی کنید

در همه‌ی کسب‌وکار اولین‌ها موفق‌ترند. اگر شما یک بیزینسی دارید که در آن رقابت وجود دارد، بهترین آنها را شناسایی کنید. منظور از شناسایی کارهای پیچیده نیست. منظور ما این است که به سایت آن‌ها رفته، طراحی و محتوای آنها را دیده و از آنها الگوبرداری کنید. منظور ما این نیست که از آنها کپی‌برداری کنید. منظور این است که به شرکت طراحی سایت خود بگویید یک طراحی منحصربه‌فرد با عملکرد تقریباً یکسان برای شما انجام دهد. به‌عنوان‌مثال سایت رقیب شما وبلاگ دارد شما هم وبلاگ قرار دهید. سیستم پروفایل کاربری و ورود به سایت دارد، شما هم این امکان را در سایت خود قرار دهید. سیستم جستجو پیشرفته دارد، شما هم این امکان را در سایت خود قرار دهید. زیرا اولین‌ها همواره آزمون‌وخطا کرده‌اند تا توانسته‌اند شرایط را به این ترتیبی که هست مهیا کنند. پس چه‌بهتر که از تجربه‌ی آنها نیز استفاده کنید.

پس در این مرحله باید بهترین شرکت طراحی وب‌سایتی را انتخاب کنید که در پیاده‌سازی این موارد حرفه‌ای باشد. اگر آن شرکت در زمینه سئو سایت و رابط کاربری مناسب نیز تجربه دارد، حتماً به همکاری با آنها بپردازید.

۴) شرکت طراحی سایتی را انتخاب کنید که به روز باشد

بسیاری از طراحی‌ها هستند که امروزه منسوخ‌شده‌اند. به‌عنوان‌مثال در قدیم طراحی ریسپانسیوی وجود نداشت. اما امروزه طراحی ریسپانسیو یکی از ارکان راه‌اندازی وب‌سایت به شمار می‌رود. کسب‌وکار اینترنتی نیز مانند هر صنعت دیگری همواره دچار تغییر و به‌روز شدن است. این آپدیت گاهی زیاد و گاهی آرام‌آرام انجام می‌گیرد. شما نیز باید خود را با آنها وقف دهید. به همین دلیل باید شرکتی را انتخاب کنید که از قالب‌های منسوخ و طراحی‌های قدیمی استفاده نکند و design مناسبی را برای شما فراهم نماید. با این کار هم در موتور جستجوی google سریع‌تر دیده خواهید شد، هم آنکه کاربران راحت‌تر با سایت شما کار خواهند کرد.

۵) بهترین شرکت های طراحی سایت ایران را پیدا کنید

برند بودن یک سایت اکثر مواقع علامت بارز کیفیت بالای خدمات است. اگر قصد دارید سایت شما در نظر مشتریان و بازدیدکنندگان خاص باشد و کیفیت خوبی داشته باشد باید یک سری استاندارها را رعایت کنید. پس شما به شرکتی نیاز دارید که خود او نیز استانداردها را در سایت خود رعایت کرده باشد. رعایت کردن استانداردها باعث می‌شود تا یک شرکت جوایزی را کسب کند. پس در گوگل تیم برنامه‌نویسی ای را جستجو کنید که جوایز ارزنده‌ای را نیز کسب کرده است.

۶) به مکان فیزیکی شرکت طراح کار نداشته باشید

خیلی از افراد به دنبال این هستند که مکان شرکت یا طراحی کجاست و به او مراجعه‌ی حضوری کنند. دیگر زمان این‌گونه رفتار گذشته است. اگر شما قصد دارید یک سایتی داشته باشید که مردم به‌صورت آنلاین خرید کنند یا به‌صورت آنلاین از خدمات شما استفاده کنند، خودتان هم باید این رفتار را انجام دهید. پس در اینجا به این نکته می‌رسیم که یک شرکتی را پیدا کنیم که بتوانیم در سریع‌ترین زمان با او ارتباط برقرار کنیم بدون آنکه مراجعه حضوری کنیم. اگر شرکتی را پیدا کردید که برای ارتباط با او باید سخت تلاش کنید، قید او را همان لحظه بزنید.

۷) نمونه کارها را حتما با دقت بررسی کنید

آخرین عاملی که باعث می‌شود تا بتوانید برترین شرکت طراحی سایت را پیدا کنید، نمونه کارهای آن شرکت وب دیزاین است. نمونه کارها به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید تشخیص دهید که خدمات این شرکت می‌تواند سیستم‌های بزرگ و پیچیده، توسعه‌پذیر بودن سایت شما  را پوشش دهد یا خیر. بنابراین باید شرکتی را پیدا کنید که نمونه کارهای خوب و حرفه‌ای در رزومه‌ی خود داشته باشد. داشتن مشتریان مشهور نیز می‌تواند یکی از فاکتورهای خوب برای هر شرکتی باشد.

در پایان

اگر می‌خواهید همه‌چیز بر طبق یک برنامه و اصولی پیش برود باید واقع‌بین باشید و همه‌چیز را از قبل کنکاش کرده باشید. ازاین‌رو می‌توانید کسی را هم پیدا کنید که در این راه شمارا کمک کند. اگر درزمینه سایت و دنیای اینترنت تجربه‌ی خاصی ندارید و نمی‌دانید از کجا شروع کنید می‌توانید از مشاوران باپ وب کمک گیرید. ما می‌توانیم با توجه به نیاز و درخواست‌های شما وب‌سایتتان را طراحی کرده و در کمترین زمان در اختیار شما قرار دهیم.

واتس آپ: ۰۹۳۰۷۵۷۶۷۸۳
نوشتهٔ پیشین
سئو و رتبه گرفتن در گوگل چقدر زمان می‌برد؟
نوشتهٔ بعدی
html چیست و چه کاربردی دارد؟

پست های مرتبط

۴ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • من ۲ سال پیش از شما سفارش طراحی سایت دادم و هنوزه که هنوزه پستیبانی سایتم دستتونه. فقط خواستم ازتون بابت زحماتتون تشکر کنم

  پاسخ
 • من همیشه هر سایت و بیزینس جدیدی که خواستم راه اندازی کنم را به شما سپردم و به جرات میتونم بگم که کاراتون بی نظیره و همینجا باید ازتون تشکر کنم. ممنونم

  پاسخ
 • دانیال سمیعی
  ۰۰/۰۴/۰۶ ۲۳:۵۱

  خیلی از وبسایت ها ادعا که بهترین شرکت طراحی سایت در ایران هستند. اما به نظرم تنها وبسایتی که خودم از خدماتش استفاده کردم و راضی بودم یکی شما بودید و وبسیما. واقعا ممنونم از خدماتی که ارائه دادید.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

من موافق این قوانین هستم .

فهرست