طراحی سایت قالیشویی

در سال‌های اخیر روش‌های بازاریابی و جذب مشتری به کلی تغییر کرده است و به دلیل وجود اینترنت بسیاری از فعالیت‌ها به شکل غیر حضوری و در بستر وب شکل می‌گیرند. قالیشویی نیز یکی از مشاغلی است که در ایران به عنوان یک صنعت پرکاربرد شناخته می‌شود و می‌تواند با استفاده از اینترنت روند ارائه خدمات خود را تسهیل کند. این روزها اغلب افراد به دلیل نداشتن فرصت کافی و مشغله زیاد فرصت مراجعه به قالیشویی‌های مختلف و کسب اطلاعات را ندارند و به همین دلیل ارائه خدمات از طریق وبسایت می‌تواند بسیار مفید واقع شود. شما میتوانید سفارشات طراحی سایت قالیشویی خود را به باپ وب بسپارید.

طراحی سایت قالیشویی

اهمیت طراحی سایت قالیشویی

شستشو و نظافت جزئی از آداب و رسوم دیرینه ایران است و شستشوی فرش و قالی‌های موجود در منزل نیز جزئی از آن است. در حال حاضر بنا به دلایل مختلفی مانند کمبود زمان و کمبود فضای منازل، امکان شستشوی فرش‌ها در خانه وجود ندارد و در عوض این کار به قالیشویی‌ها سپرده می‌شود. قالیشویی‌ها با امکاناتی که در اختیار دارند در یک فضای مناسب و توسط ماشین آلات و تجهیزات مناسب به شستشوی فرش-ها می‌پردازند. اما بازاریابی و جذب مشتری در سال‌های اخیر به شکل سنتی انجام نمی‌شود و جای خود را به خدمات آنلاین داده است.

با وجود دسترسی به اینترنت اغلب افراد برای پیدا کردن انواع مراکز ارائه خدمات از جمله قالیشویی از طریق اینترنت به جستجو و مقایسه می‌پردازند. به این ترتیب طراحی سایت قالیشویی و داشتن یک وبسایت فعال از ملزوماتی است که برای پیشرفت کسب و کار خود به آن نیاز دارید.

شما می‌توانید از طریق سایت به معرفی خدمات خود بپردازید تا مشتریان با فرآیند شستشو، خشک کردن و تجهیزات شما آشنا شوند و با خیال آسوده شستشوی فرش‌های خود را به شما بسپارند. تجربه نشان داده است که در کسب و کارهایی مانند قالیشویی، در صورتی که یک وبسایت داشته باشید و خدمات آنلاین ارائه دهید، کاربران به برند شما بیشتر اعتماد خواهند کرد.

اهمیت طراحی سایت قالیشویی

قیمت طراحی سایت قالیشویی

طراحی پایه
۴ میلیون شروع از
 1. پشتیبانی ۱۵ روزه
 2. طراحی ساده
 3. طراحی کاملا ریسپانسیو
 4. ___________________
 5. ___________________
 6. ___________________
طراحی نیمه حرفه‌ای
۵ میلیون شروع از
 1. پشتیبانی ۶۰ روزه
 2. طراحی گرافیکی
 3. هاست ۱ گیگ ۲ ماهه رایگان
 4. دامنه .ir رایگان
 5. طراحی کاملا ریسپانسیو
 6. ___________________
طراحی حرفه‌ای
۵.۵ میلیون شروع از
 1. پشتیبانی یکساله
 2. طراحی سطح جهانی
 3. هاست ۵ گیگ ۲ماهه رایگان
 4. دامنه .ir یا .com رایگان
 5. طراحی کاملا ریسپانسیو
 6. ثبت سایت در گوگل

مزایای طراحی سایت قالیشویی

داشتن یک سایت قالیشویی علاوه بر اینکه به رونق کسب و کار شما کمک خواهد کرد، برای مشتریان نیز مفید خواهد بود. بنابراین می‌توان گفت که هزینه ای که برای ایجاد وبسایت پرداخت می‌کنید با جذب مشتری بیشتر به شما بازخواهد گشت. یکی از مزایای ایجاد وبسایت برند سازی است؛ با استفاده از یک وبسایت فعال برند شما بیشتر در سطح شهر شناخته خواهد شد و بسیاری از مشتریان تنها با یک بار دریافت خدمات شما به مشتریان وفادار و دائمی تبدیل خواهند شد.

از دیگر مزایای ایجاد وبسایت این است که مشتریان با مشکل محدودیت زمانی مواجه نخواهند بود. آنها می-توانند در هر ساعتی از شبانه روز و بدون نیاز به مراجعه حضوری یا تماس تلفنی سفارش خود را به ثبت برسانند. همچنین در صورتی که کاربران سؤالی داشته باشند، می‌توانند از طریق وبسایت آن را مطرح کرده و پاسخ آن را دریافت کنند. تمام اطلاعات اعم از ساعات کاری، نوع و میزان استفاده از مواد شوینده، تجهیزات مورد استفاده و نوع شستشو و خشک کردن نیز از طریق آنلاین در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

از طرف دیگر امکان قرار دادن تصاویر در سایت نیز وجود دارد و به این ترتیب مشتریان قادر خواهند بود تصاویر یا ویدئوهای مراحل مختلف شستشوی فرش را مشاهده کنند و از روند شستشو اطمینان حاصل نمایند. به این ترتیب می‌توانند به برند شما اعتماد کنند و به سادگی سفارشات خود را از طریق سایت به ثبت برسانند.

تبلیغات نیز می‌تواند از طریق وبسایت اختصاصی شما به یک منبع درآمد بالقوه تبدیل شود. شما می‌توانید با قرار دادن تبلیغات برای شرکت‌ها و فروشگاه‌های دیگر به سود برسید و در کنار کسب و کار اصلی و برخورداری از دیگر مزایای وبسایت خود، یک تجربه پرسود و فوق العاده داشته باشید.

مزایای طراحی سایت قالیشویی
موارد ضروری در طراحی سایت قالیشویی

موارد ضروری در طراحی سایت قالیشویی

سلیقه و نیاز مشتری از جمله مواردی هستند که در طراحی وبسایت باید مورد توجه قرار بگیرند،‌ با این حال مواردی وجود دارند که در بسیاری از وبسایت‌های قالیشویی مشترک هستند. یکی از این موارد قرار دادن تعرفه-ها در سایت است. در طراحی وبسایت باید هزینه ارائه خدمات در انواع سرویس‌ها در وبسایت درج شود. به این ترتیب مشتریان قبل از هر اقدامی می‌توانند از لیست قیمت‌ها مطلع شوند.

قرار دادن تصاویر نمونه کار نیز از مواردی است که در طراحی وبسایت باید در نظر گرفته شوند. همچنین قرار دادن پنل ثبت نظر و یا نظر سنجی می‌تواند بسیار مفید باشد. از این طریق شما می‌توانید به نقاط قوت و ضعف خدمات خود پی ببرید و در صدد رفع مشکلات برآیید. برای پرداخت هزینه‌ها نیز لازم است از درگاه‌های اینترنتی معتبر برای پرداخت آنلاین در سایت استفاده شود.

همچنین لازم است قسمتی را به قرار دادن مقالات اختصاص دهید. مقالات مرتبط در زمینه انواع فرش‌ها و متدهای شستشو و خشک کردن قالی‌های شسته شده، انواع روش‌های لکه گیری و جدیدترین تجهیزات می-توانند مطالب جذابی باشند که مطالعه آنها می‌تواند برای کاربران مفید باشد. همچنین آدرس شعبات قالیشویی شما، تخفیفات ویژه برای مشتریان و اطلاع رسانی‌ها از مواردی هستند که لازم است در وبسایت قرار داده شوند. به این ترتیب مشتریان با مراجعه به سایت می‌توانند از بسیاری از خدمات بهره‌مند شوند؛ بدون اینکه نیازی به مراجعه حضوری یا تماس تلفنی داشته باشند.

کلام پایانی

پیشرفت تکنولوژی و دسترسی به اینترنت موجب شده است که بسیاری از مشاغل به صورت مستقیم یا غیر مستقیم تحت تأثیر قرار بگیرند و برای ارائه خدمات تغییر رویه دهند. امروزه اینترنت سبب شده است که فضای موجود بین کسب وکارها رقابتی‌تر شود و بسیاری از مشاغل از جمله قالیشویی‌ها خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه دهند. استفاده از خدمات آنلاین مزایای بسیار زیادی دارد که از این میان می‌توان از تسهیل در روند ثبت سفارش و پرداخت هزینه‌ها و همچنین صرفه جویی در زمان و هزینه نام برد.

طراحی سایت قالیشویی می‌تواند یک راهکار عالی برای پیشرفت کسب وکار شما باشد و به شناخته شدن برند شما کمک کند. در این مقاله سعی شد تا اطلاعاتی در زمینه طراحی سایت قالیشویی در اختیار شما قرار بگیرد. امیدواریم این مطالب به تصمیم گیری شما برای داشتن یک وبسایت اختصاصی کمک کند. همچنین فراموش نکنید که شرکت طراحی وب باپ وب، میتواند سفارشات شما را در این زمینه انجام دهد.

وبسایت قالیشویی
فهرست