طراحی سایت شرکتی

در حال حاضر بسیاری از کسب و کارها به فضای اینترنت انتقال پیدا کرده است. افراد زیادی سعی دارند از طریق استفاده از روش‌های آنلاین در کنار کسب و کار حضوری خود، به سود قابل توجهی دست یابند. از طرف دیگر بسیاری از افراد، خدمات و محصولات مورد نیاز خود را در اینترنت جستجو می‌کنند. بنابراین طراحی وب سایت شرکتی حائز اهمیت اساسی است. نکته قابل ذکر در این زمینه این است که طراحی سایت شرکتی دارای انواع مختلفی است و از طرف دیگر چنین وب سایت‌هایی باید دارای چند ویژگی اساسی باشند تا از این طریق بتوانند نقشی اساسی در رونق دهی به کسب و کار تجاری یا خدماتی مورد نظر، داشته باشند.

طراحی سایت شرکتی

به طور کلی می‌توان گفت شرکت‌هایی که نتوانند در عرصه رقابت‌های اینترنتی و مجازی، درخشش قابل توجهی از خود نشان دهند نخواهند توانست به سود قابل ملاحظه و هم‌چنین موفقیت در بازار دست یابند. بنابراین در ادامه قصد داریم به معرفی انواع طراحی سایت شرکتی بپردازیم و سپس برخی از ویژگی‌های طراحی چنین وب سایت‌هایی را توضیح دهیم. همچنین می‌توانید سفارشات خود را نیز به باپ وب بسپارید.

سفارش طراحی سایت شرکتی

قیمت طراحی سایت شرکتی

طراحی پایه
1.5 میلیون شروع از
 1. پشتیبانی ۱۵ روزه
 2. طراحی ساده
 3. طراحی کاملا ریسپانسیو
 4. ___________________
 5. ___________________
 6. ___________________
طراحی نیمه حرفه‌ای
2.5 میلیون شروع از
 1. پشتیبانی ۶۰ روزه
 2. طراحی گرافیکی
 3. هاست ۱ گیگ ۲ ماهه رایگان
 4. دامنه .ir رایگان
 5. طراحی کاملا ریسپانسیو
 6. ___________________
طراحی حرفه‌ای
3 میلیون شروع از
 1. پشتیبانی یکساله
 2. طراحی سطح جهانی
 3. هاست ۵ گیگ ۲ماهه رایگان
 4. دامنه .ir یا .com رایگان
 5. طراحی کاملا ریسپانسیو
 6. ثبت سایت در گوگل

انواع طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی دارای چند نوع است. از جمله انواع این طراحی، می‌توان به استفاده از قالب‌های تولید شده شرکت طراحی سایت، انتخاب قالب از میان سایر قالب‌های موجود و طراحی قالب توسط گرافیست را نام برد.

استفاده از قالب‌های تولید شده شرکت طراحی سایت

در این روش، صاحبان کسب و کارها می‌توانند قالب مورد نظر خود را از میان سایر قالب‌های موجود تولید شده توسط شرکت طراحی سایت، انتخاب کنند. پس از آن، قیمت طراحی وب سایت شرکتی مورد نظر و هزینه آن، برآورد می‌شود. بنابراین قالب مورد نظر کارفرما، پس از پرداخت این مبلغ بر روی سرور بارگذاری می‌شود. پس از اینکه سایت شرکتی مورد نظر، بارگذاری شد شرکت طراحی سایت، نحوه مدیریت کردن منوها، نحوه درج مطالب و هم‌چنین تصاویر و … را به کارفرما آموزش می‌دهد. پس از انجام این کار، شرکت طراحی سایت، عملیات بهینه سازی سرعت و ایمن سازی سایت را نیز انجام می‌دهد. به طور معمول چنین وب سایت‌هایی دارای یک سال پشتیبانی نیز هستند.

انواع طراحی سایت شرکتی
قالب های طراحی وب شرکتی

انتخاب قالب از میان سایر قالب‌های موجود

شرکت‌های طراحی سایت به طور معمول دارای یک فروشگاه قالب هستند که در آن فروشگاه، قالب‌های متعدد و متناسب با نیاز کاربران و کارفرمایان واقع شده است. بنابراین صاحبان کسب و کار می‌توانند قالب مورد نظر خود را از این فروشگاه انتخاب کنند. پس از اینکه قالب مورد نظر انتخاب شد، عملیات ساخت و طراحی آن آغاز می‌شود. پس از انجام این کار لازم است تا کارفرما مطالب و تصاویر مورد نظر خود را برای درج شدن بر روی سایت به شرکت طراحی، تحویل دهد. پس از ارسال مطالب و تصاویر، سایت شرکتی مورد نظر، آماده راه اندازی می‌شود. قیمت طراحی وب سایت شرکتی در این روش، بیش از روش قبلی است.

طراحی قالب توسط گرافیست

در این روش، صاحبان کسب و کار می‌توانند ویژگی‌های مورد نظر وب سایت شرکتی خود را به طراح و یا گرافیست اعلام نمایند. پس از انجام این سفارش، قالب توسط گرافیست طراحی می‌شود. این روش قیمت و هزینه بیشتری نیز دارد.

طراحی قالب شرکتی توسط گرافیست
ویژگی‌های طراحی سایت شرکتی

ویژگی‌های طراحی سایت شرکتی

یک سایت شرکتی باید دارای ساختاری استاندارد باشد و از طرف دیگر از زیر ساخت و جذابیت قابل توجهی نیز برخوردار باشد. به عبارت دیگر، یکی از نکات قابل توجه در خصوص طراحی این سایت‌ها، کاربر پسند بودن وب سایت شرکتی است. از جمله ویژگی‌های چنین وب سایت‌هایی می‌توان به طراحی و داشتن صفحات اختصاصی، طراحی صفحات ارتباط با ما، شبکه‌های اجتماعی، کاربرد اصول روانشناسی رنگ‌ها و استفاده از جذابیت‌های دیداری و … اشاره کرد.

در ادامه به بیان برخی از ویژگی‌های طراحی وب سایت‌های شرکتی خواهیم پرداخت.

طراحی صفحات اختصاصی برای سایت‌های شرکتی

بعضی از ویژگی‌های طراحی سایت، مختص شرکت‌ها است. از جمله این ویژگی‌ها می‌توان طراحی صفحات اختصاصی برای آن شرکت را نام برد. بنابراین لازم است برای معرفی نمودن محصولات و یا خدمات آن شرکت، صفحاتی متناسب با نوع خدمت ارائه شده و یا محصول قابل عرضه، در وب سایت مورد نظر، طراحی و پیاده سازی شود. به طور کلی می‌توان گفت این روش، یکی از روش‌های جذب مخاطب در وب سایت‌های شرکتی است. همان‌طور که می‌دانید با استفاده از این امکان، می‌توان نظرات کاربران بیشتری را جلب نمود و از این طریق فروش بیشتری را تجربه کرد.

طراحی صفحات اختصاصی برای سایت‌های شرکتی

طراحی صفحات ارتباط با ما

در حقیقت در این بخش نکته قابل توجه این است که برای طراحی یک سایت شرکتی، یکی از مهم‌ترین بخش‌ها، قسمت تماس و یا ارتباط با ما است. این عامل موجب می‌شود تا صاحبان شرکت و یا سایت بتوانند با مخاطبان خود، ارتباط بیشتری برقرار کنند. یکی دیگر از نکاتی که باید مورد توجه قرار بگیرد این است که در طراحی این صفحه باید به نحوی مهارت به خرج دهید که از این طریق مخاطبان بیشتری بتوانند به صورتی راحت‌تر با شما ارتباط برقرار کنند.

شبکه‌های اجتماعی

یکی از روش‌های نوین جذب مخاطب برای یک وب سایت شرکتی، شبکه‌های اجتماعی هستند. سیستم‌های اشتراک گذاری شبکه‌های اجتماعی در وب سایت‌ها باید به نحوی طراحی و ایجاد شوند تا از این طریق مطالب جذاب‌تر و بیشتری در اختیار مخاطبان آن سایت قرار بگیرد.

تاثیر شبکه های اجتماعی در طراحی وبسایت شرکت
اصول روانشناسی رنگ‌ها

کاربرد اصول روانشناسی رنگ‌ها و استفاده از جذابیت‌های دیداری

برای رونق دهی به کسب و کار از طریق به کارگیری فضای مجازی و سایت‌ها، یکی از نکات قابل توجه به کارگیری اصول روانشناسی رنگ‌ها در این فضا است. به صورتی که جذابیت‌های دیداری یک وب سایت به نحوی قابل ملاحظه، افزایش پیدا کند. آگاهی از اصول و دانش روانشناسی رنگ‌ها وکاربرد آن، مطابق با نیاز مخاطبان باعث می‌شود تا مخاطب به صفحه سایت جذب شود و یک برند عالی در ذهن او ایجاد شود.

قابلیت ایجاد و اشتراک گذاری ویدئو

صاحبان کسب و کار می‌توانند برای رونق بخشی به فعالیت تجاری و یا خدماتی خود از قابلیت ساخت و تولید ویدئو استفاده کنند و سپس ویدئوی تولید شده را به منظور معرفی محصول خود در سایت شرکتی قرار دهند. این امکان کمک می‌کند تا کارفرمایان و صاحبان کسب و کار بتوانند برند خود را در معرض دید بیشتری از افراد و کاربران قرار دهند.

ساخت فرم‌های اختصاصی

بعضی از سایت‌های شرکتی، خدمات خاصی را ارائه می‌دهند. از جمله این خدمات می‌توان به استخدام، گزینش نمایندگی و… اشاره کرد. بنابراین فرم اختصاصی این خدمات نیز باید در طراحی سایت شرکتی مورد توجه قرار بگیرد.

فهرست