طراحی سایت شرکتی چیست

هنگامی‌که ما شرکت یا یک بیزینس جدیدی را راه‌اندازی می‌کنیم، تنها هدفمان در قبال خدمات کسب درآمد است. اما لازمه‌ی کسب درآمد برندینگ مناسب یا تبلیغات متعدد است. اما ارزان‌ترین راه برای آنکه بتوانیم هم برند خود را بسازیم و هم بهتر دیده شویم، داشتن یک وب‌سایت است. به همین دلیل طراحی سایت شرکتی در این موقع ظهور می‌کند و می‌تواند کسب‌وکار ما را رونق ببخشد. شرکت‌های شخصی، بزرگ، شرکت‌های بازرگانی و سایت رزومه جزو این دسته‌بندی محسوب می‌شوند. زیرا اکثر این موارد دارای یک مشخصه هستند و امکاناتی بسیار شبیه به یکدیگر دارند. اما این امکانات چه هستند و چه هزینه‌ای را باید به شرکت طراحی سایت باپ وب بپردازید تا این کار را برای شما انجام دهد، جزو مواردی است که در ادامه خواهیم گفت.

درباره باپ وب

رضایت مشتریان

100%

سفارشات انجام شده

+150

پرسنل ما

32 نفر

سابقه فعالیت

از ۹۵ تا کنون

برندسازی و نقش طراحی سایت شرکتی درآن

امروزه معروف شدن در فضای دیجیتال، خیلی راحت‌تر از قبل شده است. در قدیم باید تبلیغات تلویزیونی، بنرهای سطح شهر و… انجام می‌دادیم تا کمی بتوانیم معروف شویم. اما در دنیای دیجیتال این موارد معنایی ندارد. شما با داشتن یک وبسایت و سئوی مناسب می‌توانید خود را تبلیغ کنید. طراحی وب‌سایت و سئو هر دو در کنار هم باعث می‌شوند تا بتوانید به‌راحتی هر چه تمام برند خود را در موتور جستجوی گوگل به نمایش بگذارید. زیرا اکثر افراد امروزه برای پیدا کردن هر چیزی ابتدا در اینترنت یک سرچ کوچکی می‌کنند. با این کار هم اطلاعات مناسب کسب می‌کنند و هم آنکه می‌توانند با بازار، شرکت‌ها و قیمت‌ها نیز آشنا شوند. همین خود شما برای پیدا کردن شرکت طراحی وب سایت حرفه‌ای در گوگل سرچ کردید یا آنکه سر به خیابان زدید؟ این مورد در هر کسب‌وکاری وجود دارد.

به همین دلیل اگر امروزه شرکتی سایت مناسب به همراه سئو مناسب نداشته باشد، نمی‌تواند به‌درستی فعالیت کرده و درنتیجه در ادامه‌ی راه امکان ورشکستی او نیز مهیا خواهد شد. خیلی از شرکت‌ها بودند که در شرف ورشکستگی رفتن اما به لطف اقدام درست در زمان مناسب، سایت خود را راه‌اندازی کردند و از این مشکل فاجعه وار رهایی یافتند. ما در باپ وب همواره در کنار شما بوده‌ایم و تا آخر مسیر به‌عنوان مشاور در کنار شما خواهیم بود.

نقش طراحی سایت شرکتی در برندسازی

مراحل طراحی و سفارش سایت شرکتی

تحلیل نیازها و امکانات

در ابتدا شما باید تصمیم بگیرید که چه نوع وبسایتی می‌خواهید. درست است که یک شرکت هستید و نیاز به یک طراحی شرکتی دارید، اما نیازها و امکانات با این مورد تفاوت دارد. به‌عنوان‌مثال بخش وبلاگ یکی از این نیازها خواهد بود. برخی از شرکت‌ها نیز برای سایت خود نیاز به اپلیکیشن دارند که قبل از هر چیز باید این مورد را نیز تحلیل کرده و در ستون نیازهای خود یادداشت نمایند.

پیدا کردن شرکت طراحی وب

پس‌ازآنکه نیازها و امکانات خود را سنجیدیم و آن‌ها را لیست کردیم، باید دنبال شرکتی بگردیم که امکانات و خدمات موردنیاز ما را در سایت بتواند پیاده‌سازی کند. زیرا برخی شرکت‌ها هستند که فقط قالب وب‌سایت را در اختیار شما قرار داده و بقیه موارد را به شما واگذار می‌کنند. این کار برای مدیر یک کمپانی یا یک شرکت بسیار سخت است که خودش بخواهد امکانات را به سایت اضافه کند. برخی دیگر نیز هستند که از کدها و طراحی‌های منسوخ‌شده استفاده می‌کنند که بعداً برای شما مشکل‌ساز خواهد بود. به همین دلیل پیدا کردن بهترین شرکت طراحی سایت کاری زمان‌بر خواهد بود.

تعیین بودجه

هر کس برای هر کاری بودجه‌ای را برای خود تعیین می‌کند. ازاین‌رو مهم‌ترین بخش برای هر company برآورد هزینه ها می‌باشد. هزینه کردن برای سایت باید به‌درستی و طبق یک استراتژی سنجیده باشد. به همین دلیل شما بعد از پیدا کردن سایت‌های مناسب، باید آن‌ها را لیست کنید. سپس با توجه به هزینه‌ای که از شما دریافت می‌کنند آنها را طبقه‌بندی کنید. بهترین سایتی را انتخاب کنید که امکانات موردنظر شما با بودجه‌ای که تعیین کرده‌اید انجام دهد. نه خیلی کم و نه خیلی زیاد باشد. شرکت ما همواره منصفانه‌ترین قیمت‌ها را تعیین خواهد کرد، ازاین‌رو می‌توانید به‌راحتی هر چه تمام‌تر سفارشات خود را به ما بسپارید.

قیمت طراحی سایت شرکتی

طراحی پایه
700,000شروع قیمت از
 • هاست یک گیگ یک ماهه رایگان
 • دامنه ir. رایگان یکساله
 • طراحی ریسپانسیو
 • ثبت سایت در گوگل
 • با ۳ روز پشتیبانی رایگان
طراحی نیمه حرفه ای
1,500,000شروع قیمت از
 • هاست یک گیگ یک ماهه رایگان
 • دامنه ir. رایگان دو ساله
 • طراحی ریسپانسیو
 • ثبت سایت در گوگل
 • با 90 روز پشتیبانی رایگان
طراحی حرفه ای
2,000,000شروع قیمت از
 • هاست یک گیگ یک ماهه رایگان
 • دامنه ir. رایگان پنج ساله
 • طراحی ریسپانسیو
 • ثبت سایت در گوگل
 • با 360 روز پشتیبانی رایگان

ویژگی‌های سایت شرکتی و امکانات آن

طراحی ریسپانسیو

امروزه حدود ۵۵ درصد جستجوها از طریق گوشی‌های هوشمند و تبلت انجام می‌شود. به همین دلیل خیلی مهم است که در هنگام انجام سفارش ساخت یک سایت، mobile friendly بودن یا همان بهینه بودن برای موبایل در آن رعایت شود. با این کار مشتریان و کاربرانی که سایت شمارا با گوشی سرچ می‌کنند بدون هیچ مشکلی مشاهده می‌کنند و در نتیجه می‌توانید نرخ تبدیل خوبی را از آنها داشته باشید. همچنین برای سئو سایت شرکتی نیز بسیار مهم است.

استفاده از فونت مناسب

داشتن یک نظم در نوشتن به کاربری که از سایت شما بازدید می‌کند، احساس خوبی خواهد داد. فونت یکان و یا ایران سنس فونت‌های پرطرفدار و خوبی هستند که می‌توانید در سایت خود بدون هیچ مشکلی از آنها استفاده نمایید. موردی بعدی این است که همیشه در کل سایت یک فونت یکسان داشته باشید. برخی اوقات برخی افراد در هر صفحه از سایت یک فونت متفاوت استفاده می‌کنند که کاری اشتباه است.

جلوه بصری جلب‌کننده

منظور ما از این بخش دقیقاً همان ui و ux است. یعنی اینکه کل المان‌های داخل سایت را طوری کنار چیده باشید که کاربر به‌راحتی با آنها کار کند. داشتن رابط کاربری مناسب باعث رضایت او شده و درنتیجه همواره سایت شما در ذهن او باقی خواهد ماند. طراحان ما در باپ وب همواره به رابط کاربری اهمیت داده و سایت را کاملاً با استانداردهای روز دنیا طراحی و اجرا خواهند کرد.

سادگی در عین زیبایی

در طراحی سایت شرکتی، پزشکی، بازرگانی، رزومه و شخصی باید زیبایی را در عین سادگی سرلوحه خود قرارداد. این‌گونه سایت‌ها نیاز به سیستم‌های پیچیده فنی و الگوریتمی ندارند، به همین دلیل بهتر است تا سادگی را در آنها رعایت کنیم. هرچه ما ساده‌تر اما زیباتر سایتمان را طراحی کنیم در ادامه‌ی مسیر نیز راحت‌تر خواهیم بود. شما هم اگر سایت‌های بزرگ خارجی را مشاهده کنید، درخواهید یافت که اکثر آنها ساده اما کاربردی هستند. ازاین‌رو المان پیچیده و الگوریتم پیچیده‌ای در آن دیده نخواهد داشت. درنتیجه باعث می‌شود کاربر راحت‌تر با سایت ارتباط برقرار کند.

طراحی اختصاصی

کپی‌برداری ممنوع! اینکه یک طراح الگوی خاصی داشته باشد مشکلی ندارد. اما اینکه سایت‌ها را همگی به یک شکل و به یک نوع طراحی کند، مشکل دارد. ازاین‌رو باپ وب به‌هیچ‌عنوان این موضوع که طراحی اختصاصی حق مشتری است فراموش نمی‌کند. به همین دلیل شما هیچ‌گاه دو سایتی را از ما مشاهده نخواهید کرد که دیزاین یکسانی داشته باشند. هرچه اختصاصی‌تر باشید بیشتر و بهتر در ذهن مخاطب خواهید ماند.

حاوی فرم‌های بهینه

همه‌ی وبسایت های شرکتی باید دارای فرم تماس و دریافت ایمیل و شماره تلفن باشند. زیرا با این کار اطلاعات مشتری را راحت‌تر جمع‌آوری کرده و بهتر می‌توانید با او ارتباط برقرار کنید. منظور از فرم‌های بهینه نیز این است که مشتری به‌راحتی بتواند تشخیص دهد که اگر انتقاد دارد، پیشنهاد دارد و حتی قصد همکاری با شما دارد چگونه ارتباط برقرار کند. هیچ‌گاه از ارتباطات غافل نشوید. این ارتباطات زیاد است که باعث می‌شود یک سایت برند شود و سایت دیگر نشود.

استاندارد بودن کدها

به‌طور کل در طراحی وب بسیار مهم است که از کدهای منسوخ‌شده استفاده نکنیم. مهم‌ترین دلیل آن‌هم در سئو سایت است. هنگامی‌که شما از کدهای غیراستاندارد در سایتتان استفاده کنید، اگر مشکل فنی هم پیش نیاید باعث می‌شود تا نمرات منفی‌ای را در بهینه‌سازی سایت دریافت کنید که به همین راحتی‌ها هم قابل جبران نباشید. باپ وب همواره کدهایی بهینه و کاملاً استاندارد را در سایت‌ها استفاده می‌کند تا مدیر یک وب‌سایت بتواند به‌راحتی آنها را تغییر داده و یا اینکه در سئو سایت نیز مشکلی پیش نیاید.

ارزان و حرفه‌ای

به‌طور کل هزینه‌های زیادی برای سایت شرکتی کردن اشتباه است. اما اگر امکانات حرفه‌ای و پیشرفته در سایت خود می‌خواهید آن موقع قضیه فرق خواهد کرد. اما به‌طور کل سایت‌هایی که برای یک شخص یا یک کمپانی اجرا می‌شوند امکانات منحصربه‌فرد و حرفه‌ای در آنها وجود ندارد. به همین دلیل باید با یک نرخ بهینه و مناسب این کار را انجام دهیم. ما در باپ وب نیز این مورد را به خوبی رعایت کرده‌ایم.

فهرست