طراحی سایت نتورک مارکتینگ

نتورک مارکتینگ یا بازاریابی شبکه ای یک روش فروش محصول جدید است که در چند سال اخیر مورد استقبال قرار گرفته است. در این نوع از بازاریابی شرکت‌ها برای فروش محصولات خود به صورت فروش بدون واسطه اقدام می‌کنند و بیشتر بر بازاریابی کلامی تکیه خواهند داشت. از آنجایی که در این روش از تبلیغات رسانه ای استفاده نمی‌شود، برای این شیوه از بازاریابی داشتن طراحی سایت نتورک مارکتینگ اهمیت زیادی دارد. در این مطلب از مزایای ایجاد وبسایت برای بازاریابی شبکه ای بیشتر خواهیم گفت. همچنین میتوانید سفارشات خود در این زمینه را به ما بسپارید.

طراحی سایت نتورک مارکتینگ

اهمیت طراحی سایت نتورک مارکتینگ

در بازاریابی شبکه ای شرکت‌ها هم از طریق فروش مستقیم کالاها و هم از طریق فروش از طریق زیر مجموعه کسب سود خواهند کرد. این شیوه فروش در حقیقت هم برای شرکت و هم برای کارمندان سودمند خواهد بود. حتی خریداران نیز از آنجایی که بدون واسطه به خرید خواهند پرداخت، می‌توانند با قیمت کمتری کالای مورد نظر خود را بخرند.

از آنجایی که در نتورک مارکتینگ تمام محصولات از طریق وبسایت به فروش می‌رسند داشتن سایت از الزامات این شیوه از بازاریابی است. اما چیزی که بیش از هر اقدامی اهمیت دارد سپردن طراحی و ایجاد سایت به یک شرکت با تجربه و قابل اعتماد است. این شرکت‌ها امنیت و سئوی سایت شما را از طریق استراتژی‌های مخصوص تأمین خواهند کرد.

در طراحی سایت نتورک مارکتینگ باید از عکس‌های با کیفیت و واضح محصولات استفاده شود و تمام جزئیات محصول ذکر شود. همچنین بخشی از سایت نیز باید به طراحی پورتال برای ایجاد حساب کاربری اختصاص داده شود. این پورتال‌ها باید از امنیت بالایی برخوردار باشند تا اطلاعات کاربران مورد سوء استفاده قرار نگیرد.

اهمیت طراحی سایت نتورک مارکتینگ
مواردی که در طراحی سایت نتورک مارکتینگ باید رعایت شوند

مواردی که در طراحی سایت نتورک مارکتینگ باید رعایت شوند

نکاتی وجود دارند که لازم است در طراحی سایت‌های نتورک مارکتینگ حتما مورد توجه قرار بگیرند برخی از این موارد عبارتند از:

 •  قابلیت خرید از طریق درگاه‌های مطمئن و امن
 • محاسبه پورسانت برای افراد معرف
 • بررسی و مشاهده فعالیت کارمندان و مشتریان
 • نمایش سبد خرید کاربران
 • ثبت و پیگیری سفارشات
 •  نمایش میزان پورسانت برای هر بازاریاب
 • نمودار درختی مجموعه‌ها و زیر مجموعه‌ها
 • تعیین حداکثر خرید در هر ماه

قیمت طراحی سایت نتورک مارکتینگ

طراحی پایه
۵ میلیون شروع از
 1. پشتیبانی ۱۵ روزه
 2. طراحی ساده
 3. طراحی کاملا ریسپانسیو
 4. ___________________
 5. ___________________
 6. ___________________
طراحی نیمه حرفه‌ای
۶ میلیون شروع از
 1. پشتیبانی ۶۰ روزه
 2. طراحی گرافیکی
 3. هاست ۱ گیگ ۲ ماهه رایگان
 4. دامنه .ir رایگان
 5. طراحی کاملا ریسپانسیو
 6. ___________________
طراحی حرفه‌ای
۶.۵ میلیون شروع از
 1. پشتیبانی یکساله
 2. طراحی سطح جهانی
 3. هاست ۵ گیگ یک ساله رایگان
 4. دامنه .ir یا .com رایگان
 5. طراحی کاملا ریسپانسیو
 6. ثبت سایت در گوگل

ویژگیهای سایتهای نتورک مارکتینگ

طراحی سایت‌های نتورک مارکتینگ و جزئیات مربوط به آنها تا حدود زیادی به نیاز و درخواست مشتری بستگی دارد. همچنین تکنولوژی‌های به کار گرفته شده در دانش برنامه نویسی و طراحی نیز تا حدود زیادی در کیفیت این وبسایت‌ها اثر گذار هستند. بنابر این برای یک طراحی سایت نتورک مارکتینگ حرفه ای و چشمگیر مهم است که درخواست خود را در یک شرکت حرفه ای به ثبت برسانید و قبل از هرگونه اقدامی از مشاوره آن شرکت برخوردار شوید. با این حال در تمام این سایت‌ها ویژگی‌های مشترکی به چشم می‌خورد که برخی از آنها به شرح زیر هستند:

 • بهینه سازی سایت و افزایش سرعت محاسبات با استفاده از جدیدترین الگوریتم‌ها
 •  دقت بالا در پردازش و گزارشات و همچنین محاسبات سیستم با سرعت زیاد
 • پیش بینی عملکرد و رشد فعالیت بازاریاب‌ها
 •  وضعیت اتصالات کاربران و میزان فعالیت آنها به صورت همزمان
 •  امکان بررسی پاداش‌ها و مشارکت‌ها
 •  معرفی انواع پلن‌های درآمدزایی
ویژگیهای سایتهای نتورک مارکتینگ
نکات مهم در طراحی سایت بازاریابی شبکه ای

اقداماتی که پیش از ایجاد سایت باید انجام شوند

قبل از ثبت درخواست برای طراحی و ایجاد وبسایت‌های بازاریابی شبکه ای لازم است شرکت‌ها یک سری از اقدامات را انجام دهند تا برای طراحی وبسایت یک برنامه از پیش تعیین شده موجود باشد. یکی از این اقدامات طراحی پلن‌های بازاریابی هستند. در صورتی که پلن‌ها از قبل تعریف شده باشند، تحلیل و اجرای پلن‌ها  و بررسی فعالیت‌های مربوط به آنها به صورت استاندارد انجام خواهد گرفت.

در این صورت امکاناتی برای کاربران طراحی خواهد شد که می‌توانند اکثر فعالیت‌های خود را از طریق اینترنت و به وسیله وبسایت به انجام برسانند. مثلا قابلیت خرید محصولات، ورود به پلن‌های بازاریابی، ثبت فعالیت‌ها و جایگاه، ورود به میزکار، مشاهده نمودار درختی فعالیت‌ها،‌ بررسی میزان فروش و دریافت پاداش‌ها از جمله امکاناتی هستند که برای کاربران که همان بازاریاب‌ها هستند در دسترس خواهند بود.

نکات مهم در سایت بازاریابی شبکه ای

سایت‌هایی که برای بازاریابی شبکه ای طراحی می‌شوند سایت‌های فروشگاهی هستند؛ چرا که لازم است در این وبسایت‌ها محصولات مختلف و جزئیات آنها و همچنین دسته بندی آنها قرار بگیرد. در ابتدا برای شروع فعالیت از طریق سایت‌های نتورک مارکتینگ لازم نیست به بازاریابی همه محصولات پرداخته شود، بلکه کافی است  تنها بر روی چند محصول تمرکز شود. برای فروش بهتر داشتن عکس با جزئیات زیاد و از زوایای مختلف لازم است تا در طراحی سایت نتورک مارکتینگ از آنها استفاده شود. همچنین استفاده از اسلایدرها نیز در طراحی وبسایت پیشنهاد می‌گردد. ممکن است شرکت برای ارائه خدمات سئو از شما فیلم‌ها و کلیپ‌هایی نیز درخواست کند. این تصاویر و ویدئوها باید از سوابق کاری شما باشند؛ به این ترتیب مشتریان بیشتری به شرکت شما اعتماد خواهند کرد و سرمایه گذاری‌های بیشتری در شرکت شما انجام خواهد گرفت.

همچنین جذابیت بصری در طراحی وبسایت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. قالب‌های وبسایت، رنگ‌ها، فونت‌ها، تصاویر و همچنین ویدئوها باید جذاب باشند تا قادر باشید کاربر را در وبسایت خود نگه دارید. به هیچ وجه نباید تقلید یا کپی از رقبا را در محتوای وبسایت خود استفاده کنید چرا که با انجام این کار مشتریان بالقوه را از دست خواهید داد. قرار دادن قیمت محصولات نیز مقوله ای است که هرگز نباید فراموش شود.

فعالیت بدون محدودیت

وقتی یک سایت کاری در اختیار داشته باشید، فعالیت شما فراتر از مرزهای جغرافیایی است، بنابراین کار شما محدود به یک منطقه خاص نیست و می‌توانید فعالیت خود را به آسانی گسترش داده و مناطق بیشتری را تحت نظارت خود در آورید.

نکات مهم در سایت نتورک مارکتینگ
شرکت طراحی وبسایت نتورک مارکتینگ

کلام پایانی

استفاده از اینترنت و ارائه خدمات در بستر وب از جمله فعالیت‌هایی است که اکثر مشاغل این روزها از انجام آن سود جسته اند. بازاریابی شبکه ای یا نتورک مارکتینگ نیز با توجه به ماهیتی که دارد می‌تواند با طراحی سایت نتورک مارکتینگ بسیار موفق عمل کند. در حقیقت می‌توان گفت که پیشرفت این دسته از مشاغل تا حدود زیادی وابسته به فعالیت‌های اینترنتی آنها خواهد بود.

برای انجام این کار بهتر است در ابتدا تحقیق نموده و شرکتی را انتخاب نمایید که در زمینه طراحی سایت از تبحر و تجربه کافی برخوردار باشد و یک وبسایت حرفه ای را به شما ارائه دهد. در این مطلب اطلاعاتی در زمینه طراحی سایت نتورک مارکتینگ در اختیار شما قرار گرفت. امید است مطالب فوق برای شما مفید واقع شده باشد.

فهرست