سفارش سئو سایت

سفارش سئو سایت

سوالات متداول

[vc_toggle title=”در پکیج برنزی دقیقا چه مواردی انجام می شود؟” style=”round” size=”lg” custom_font_container=”tag:h3|text_align:right” custom_use_theme_fonts=”yes” use_custom_heading=”true”]

ما کلمات کلیدی مهم که برای سایتتان باید داشته باشید را آنالیز میکنیم. همانطور که میدانید داشتن کلمات کلیدی مناسب باعث می شود تا سئو سایت خیلی راحت انجام شود. در نتیجه بازدهی بهتری نیز بگیرید. ما کلماتی که مرتبط با کسب و کار و سایتتان است و مخاطبین به دنبال آنها هستند را به شما خواهیم گفت.

ما سایتتان را به طور کامل بررسی می کنیم. این بررسی شامل لینک های داخلی، سئو داخلی، تکنیکال سئو، سئو خارجی و لینک بیلدینگ است. اگر مشکلی وجود داشته باشد طی یک گزارش کامل با راهنمایی کامل برای رفع آن به شما خواهیم گفت.

در آخر سایت شما را در سرچ کسنول و گوگل آنالیتیکس به طور درست ثبت می کنیم.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”در پکیج نقره‌ای دقیقا چه مواردی انجام می شود؟” style=”round” size=”lg” custom_font_container=”tag:h3|text_align:right” custom_use_theme_fonts=”yes” use_custom_heading=”true”]در این پکیج تمام موارد پکیج نقره ای پوشش داده می شود. همچنین مشکلات سئو داخلی و سئو تکنیکال شما را نیز به طور کامل بررسی و آنها را رفع می کنیم.[/vc_toggle][vc_toggle title=”در پکیج طلایی دقیقا چه مواردی انجام می شود؟” style=”round” size=”lg” custom_font_container=”tag:h3|text_align:right” custom_use_theme_fonts=”yes” use_custom_heading=”true”]

این سرویس حرفه‌ای ترین پکیجی است که می توانید از باپ وب درخواست کنید. در این سرویس ما صفر تا صد سئو سایت شما را بر عهده میگیریم. سئو داخلی، خارجی، تکنیکال و… شما توسط تیم ما آنالیز و انجام خواهد شد. همچنین تمام کارهایی که در این سرویس انجام می شود با توجه به بودجه ای است که شما درخواست می دهید. به عنوان مثال اگر بودجه ی شما ۳ میلیون تومان در ماه است، ما با برنامه ریزی های درست، این بودجه را مدیریت کرده تا بتوانیم نهایت استفاده را از آن ببریم.

[/vc_toggle]
فهرست