سئو سایت، راه اصلی دیده شدن

سئو سایت یکی از خدماتی است که ما در شرکت طراحی سایت باپ وب آن را انجام می دهیم. شما با SEO سایت خود می توانید در موتورهای جستجو بهتر و بیشتر دیده شوید. این دیده شدن باعث افزایش فروش، افزایش درآمد و برندسازی شما خواهد شد. از این‌رو لازمه‌ی هر سایتی در فضای دیجیتال، بهینه سازی وبسایت است. اما در واقع SEO سایت به چه معنا می‌باشد و چه کارایی دارد؟ تعرفه خدمات بهینه سازی وب چقدر است؟ seo سایت چقدر زمان خواهد برد؟ این‌ها بخشی از سوالات شما خواهد بود که در این بخش به آنها خواهیم پرداخت. این را فراموش نکنید که یک وبسایت بهینه شده می تواند درآمدهای شما را چند صد برابر کند. از این‌رو در بهینه سازی کردن تعلل نکنید. هرچه دیرتر شروع کنید، دیرتر به درآمد خواهید رسید.

سئو سایت

ویژگی های شرکت باپ وب

%
0
رضایت مشتریان
+
0
سایت های طراحی شده
بیش از
0
سال
فعالیت

سئو سایت چیست

شاید اینجا سوال پیش بیاید که به طور کلی بهینه سازی برای موتور های جستجو یعنی چی؟ به انگلیسی SEO نوشته می‌شود. این سه حرف، مخفف کلمه‌ی search engine optimised است. با توجه به آنکه ۹۰ درصد سرچ هایی که اتفاق می افتد از طریق گوگل است، همه روی گوگل سرمایه گذاری می‌کنند. از این رو بهینه سازی موتور جستجو در اصل برای گوگل است. حال که فهمیدیم که این کلمه به چه معنی است، به تعریف عملی آن نیز خواهیم پرداخت. این را فراموش نکنید که بهینه کردن وبسایت کلی فاکتور دارد که باید رعایت شود. اما به دلیل آنکه این مطلب طولانی خواهد شد در مقالات سایت به آن کامل خواهیم پرداخت.

هنگامی که شما مطلبی را در گوگل سرچ می‌کنید، کلی سایت برای شما آورده می‌شود. اما همواره روی سایت هایی که در صفحه اول قرار گرفته‌اند کلیک خواهید کرد. از این رو هرچه در رتبه‌های بالاتر صفحه اول باشید، شانس شما برای کلیک کردن کاربران بیشتر خواهد شد. یک کارشناس seo شما را به صفحات اول گوگل خواهد آورد. سپس با کارهایی که انجام می‌دهد، می‌تواند شما را به رتبه‌های یک تا سه برساند. به عنوان مثال سایت شما در زمینه بازاریابی دیجیتال است. هنگامی‌که کسی کلمه بازاریابی دیجیتال را سرچ می‌کند، سایت شما را نیز در صفحه اول خواهید دید. به همین ترتیب با توجه به بیزینس‌های مختلف کلماتی که مهم هستند، تفاوت دارد.

سئو سایت چیست
خدمات سئو

اهمیت خدمات سئو سایت

همانطور که در ابتدا عرض کردیم، اکثر کاربران اینترنتی، نیازهای خود را از طریق موتورهای جستجو به‌ویژه گوگل رفع می‌کنند. از این‌رو انجام خدمات سئو باعث می‌شود تا بازدید وبسایت شما بالاتر رود. شما می‌توانید با تبلیغات گوگل نیز به جایگاه‌های بالاتری دست پیدا کنید. اما باتوجه به آنکه بحث اعتماد است، مشتریان اعتماد کمتری به تبلیغات دارند. این امر نشان دهنده ارزش خدمات سئو روی وبسایت شما خواهد بود. کلماتی که کاربران سرچ می‌کنند اهمیت بالایی برای هر بیزینس دارد. ما در باپ‌وب در امور مشاوره سئو کلمات مهم و عبارات پرسرچ کاربران را نیز برای شما پیدا می‌کنیم و هم روی آنها و هم روی عبارات و کلمات کلیدی مد نظر شما کار خواهیم کرد.

انجام پروژه‌های SEO روی سایت شما در بلند مدت می‌تواند روی برندسازی شما نیز اثر بخش باشد. دیجی کالا بدون حتی یک تبلیغ در فضای فیزیکی توانست به بزرگترین فروشگاه اینترنتی خاورمیانه تبدیل شود. این امر نشان دهنده اهمیت بهینه سازی سایت است. سئو تکنیک های مختلفی برای پیاده سازی دارد. سئو کلاه سیاه و کلاه سفید از مهمترین آنها هستند. ما همواره به شما توصیه می‌کنیم که از سئو کلاه سفید استفاده نمایید. زیرا در طولانی مدت برای شما مشکلاتی را پیش نخواهد آورد. خدماتی که ما در حوزه طراحی سایت و seo در باپ وب انجام می‌دهیم، بر طبق استانداردها و توصیه‌هایی است که گوگل کرده است.

مراحل سئو سایت

سئو سایت فرایندی زمانبر و مستمر است. در ماه‌های اول انجام بهینه سازی شاید هیچ رتبه‌ای را دریافت نکنید. اما با کمی استمرار و صبر داشتن پس از چند ماه بازدیدهایی به سایت شما روانه می‌شود که شگفت‌زده خواهید شد. اما این مورد نیازمند مراحلی است که قصد داریم در این بخش به شما بگوییم. سئو داخلی، سئو خارجی و سئو تکنیکال از مهمترین مراحل سئو وب سایت است. از این رو ما به این سه مورد برای موفقیت سایت خود نیازمند هستیم.

مراحل بهینه سازی سایت
بهینه سازی داخلی

بهینه سازی داخلی

بهینه سازی داخلی که به آن ON PAGE نیز گفته می شود شامل تمام استانداردهایی است که باید در سایت ما اجرا شود. seo داخلی شامل استراتژی محتوا، لینک سازی داخلی، تولید محتوای ارزشمند، برچسب گذاری‌ها، دسته‌بندی‌ها و… می‌باشد. ما تمام این موارد را در سایت شما چک کرده و آنها را به‌طور کاملا صحیح انجام خواهیم داد. مشاوران سئویی که در باپ وب قرار دارند می توانند بهترین خدمات و مشاوره را به شما ارائه دهند.

بهینه سازی خارجی

سئو خارجی که به آن OFF PAGE نیز گقته می شود، شامل مواردی است که باید در بیرون سایت انجام شود. ریپورتاژها، بک لینک ها، ثبت سایت در گوگل،  فعالیت در شبکه های اجتماعی، فروم ها و کامنت مارکتینگ مواردی است که باید در بحث سئو off-page به آن پرداخته شود. ما تمام این موارد را در بیرون سایت شما به نحو احسنت انجام خواهیم داد. seo خارجی باعث رشد سایت شما، برندسازی، افزایش گفتمان درباره شما و همچنین افزایش ربته در گوگل خواهد شد. اما از آنجا که گوگل به این موضوع شدیدا حساس هست، باید بر طبق استاندارهای جهانی انجام شود. ما در باپ وب تمام این موارد را رعایت خواهیم کرد.

بهینه سازی خارجی
سئو تکنیکال

بهینه سازی تکنیکال

سئو تکنیکال را نیز می‌توانیم بخشی از سئو داخلی سایت در نظر بگیریم. تکنیکال سئو شامل مواردی همچون: استانداردسازی کدهای داخل سایت، نشانه گذاری‌های اسکیما، بهینه سازی سرعت سایت و ریسپانسیو بودن وبسایت بخشی از سئو نکنیکال خواهد بود. این موارد در نرخ کلیک شما، افزایش سرعت سایت و همچنین افزایش رتبه شما در گوگل تاثیر مثبتی می‌گذارد. ما این مورد را در طراحی سایت‌های خود به صورت پیش‌فرض رعایت می‌کنیم. از این رو شما را یک پله جلو خواهیم انداخت. ما همواره به فکر پیشرفت کسب و کار و برندینگ شما خواهیم بود.

تعرفه سئو سایت

تعرفه seo سایت قیمت ثابتی نخواهد داشت. زیرا برای هر سایت، هر عبارت یا کلمه کلیدی‌ای تفاوت دارد. از این‌رو شما قبل از آنکه بخواهید خدمات بهینه سازی سایت خود را به ما بسپارید، باید سایت، عبارات و کلمات کلیدی که مد نظرتان است را به ما بسپارید. ما با تجزیه و تحلیل سایت شما و همچنین میزان رقابتی که در حوزه شما وجود دارد، قیمت نهایی را به شما ارائه خواهیم داد. این را بدانید در برخی اوقات به دلیل پیشینه قبلی سایت امکان سئو سازی سایت وجود نخواهد داشت. از این رو بهتر است قبل از هرگونه اقدام از مشاوره رایگان ما در این حوزه کمک بگیرید.

فهرست