طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

با پیشرفت تکنولوژی و افزایش استفاده مردم از اینترنت، خریدهای اینترنتی نیز افزایش یافته است. به همین دلیل فروشگاه‌های اینترنتی زیادی برای فروش محصولات راه‌اندازی شده است که مشتریان زیادی دارند. مشتریانی که حتی از فروشگاه‌های فیزیکی نیز بیشتر بوده‌اند و توانسته تأثیر بسزایی را در موفقیت کسب‌وکار مدیران این سایت‌ها بگذارند. ازاین‌رو شما نیز می‌توانید با سفارش طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی از باپ وب و همچنین سئو سایت مناسب آن، مشتریانی را از تمام ایران داشته باشید و محصولات خود را به راحتی به فروش برسانید.

این امر مستلزم طراحی منحصربه‌فرد، امکانات مورد نیاز، پنل مدیریت و… می‌باشد که شرکت طراحی سایت باپ وب تمام این موارد را به‌درستی و در سریع‌ترین زمان برای شما انجام خواهد داد. ما با راه‌اندازی فروشگاه آنلاین شما می‌توانیم تأثیر بسزایی را در فروش محصولات و بازاریابی شما گذاشته و آنها را افزایش دهیم. فقط کافی است یک‌بار از خدمات ما استفاده کنید تا باکیفیت آنها و حرفه‌ای بودن ما آشنا شوید.

درباره باپ وب

رضایت مشتریان

100%

سفارشات انجام شده

+150

پرسنل ما

32 نفر

سابقه فعالیت

از ۹۵ تا کنون

تعریف فروشگاه اینترنتی

به سایت‌هایی که محصولات فیزیکی یا دیجیتال را به فروش می‌رسانند، فروشگاه اینترنتی گفته می‌شود. این محصولات می‌تواند لباس، کیف، کفش، دستنبد، محصولات دانلودی، پکیج‌های آموزشی و… باشد. تمام این موارد اگر در ترکیب یکدیگر نیز به فروش برسند نیز می‌توانند یک فروشگاه آنلاین را تشکیل دهند. در هنگام انجام طراحی سایت فروشگاهی باید یک سری امکانات به‌عنوان امکانات اولیه در همه‌ی آنها رعایت شود که در ادامه شمارا با آنها نیز آشنا خواهیم کرد.

طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی چیست

امکانات فروشگاه انلاین

همان‌طور که گفتیم اکثر وب‌سایت های فروشگاهی باید یک سری امکانات را به‌صورت پیش‌فرض در خود داشته باشند. امکاناتی که باعث می‌شود خرید انجام شده یا آنکه مدیر سایت محصولات خود را در آن قرار دهد. ازاین‌رو در این بخش قصد داریم تعدادی از  این امکانات را به‌صورت خلاصه به شما بگوییم. امکاناتی که باعث می‌شود تا هم مشتریان شما احساس رضایت کنند و هم آنکه شما به‌عنوان مدیر سایت بتوانید سفارشات خود را مدیریت کرده و هزینه‌های خود را نیز بررسی کنید.

سیستم جستجو

فروشگاه‌های اینترنتی باید رابط کاربری مناسبی را با مشتری داشته باشند. یعنی آنکه مشتری هنگامی‌که به سایت شما سر می‌زند راحت بتواند به تمام صفحات شما رفته و یا محصولی که مدنظرش را پیدا کند. ازاین‌رو داشتن یک سیستم جستجوی پیشرفته باعث می‌شود تا مشتریان شما بتوانند به‌راحتی با یک سرچ ساده در وب‌سایت، محصولات و خدمات خود را پیداکرده و آنها را سفارش دهند. ازاین‌رو سیستم جستجویی که بتواند تمام صفحات سایت را در کسری از ثانیه بگردد، بسیار مهم است و یک ویژگی حیاتی در فروشگاه‌های اینترنتی محسوب می‌شود.

فایده سیستم جستجو در طراحی سایت فروشگاهی

فایده سیستم جستجو در طراحی سایت فروشگاهی چیست

درگاه پرداخت آنلاین

یکی از موارد مهمی که باید در طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای به آن توجه کرد، نصب درگاه پرداخت در آن است. مشتریان برای پرداخت در سایت‌های فروشگاهی باید به‌راحتی بتوانند به درگاه پرداخت وصل شده، پرداخت خود را انجام داده و به‌راحتی خرید خود را انجام دهند. داشتن یک درگاه مناسب و حرفه‌ای باعث می‌شود تا مشتریان از خرید خود احساس رضایت کرده و اطمینان آنها نیز بیشتر شود. ما می‌توانیم در سایت شما چندین درگاه پرداخت را وصل کنیم که در صورت مشکل برای هرکدام از آنها، مشتریان خریدهای خود را بتوانند انجام دهند.

درگاه پرداخت در فروشگاه اینترنتی

درگاه پرداخت در فروشگاه اینترنتی باعث خرید راحت مشتریان خواهد شد.

گزارش روزانه و ماهانه فروش

برای مدیر سایت و یا حسابدار سایت آنلاین فروش، مهم است که بتوانند فروش خود را در بازه‌های مختلف رصد کند. ازاین‌رو داشتن یک سیستمی که بتواند میزان فروش هر محصول، میزان فروش کل و… را برای ما نمایش دهد بسیار حائز اهمیت است. ما در هنگام ایجاد فروشگاه اینترنتی این مورد را رعایت کرده و این سیستم حرفه‌ای را نیز برای شما پیاده‌سازی می‌کنیم تا راحت بتوانید فروشگاه خود را آنالیز کنید.

مدیریت راحت محصولات

شما در پنل وبسایت فروشگاهی خود باید بتوانید به راحتی محصولات خود را مدیریت کنید. محصولات خود را اضافه کنید و یا آنها را حذف کنید. این مورد یکی از مواردی است که در سئو سایت نیز تاثیر گذار است. زیرا شما باید وبسایتی داشته باشید که بتوانید به راحتی توضیحاتی را برای هر محصول آن جداگانه نوشته و آنها را منتشر کنید. با این کار باعث می شوید تا هم مشتری و هم موتور های جستجو به محصول شما آگاه شوند.

سیستم تیکت

سیستم تیکتینگ یکی از مواردی است که باعث می‌شود تا مشتری و پشتیبان سایت بتوانند به‌راحتی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. سیستم تیکت باعث می‌شود تا کاربر بتواند به‌راحتی مشکلات خود در هنگام سفارش، انجام سفارش و یا ارسال سفارش را با پشتیبانان سایت در میان بگذارد. در مقابل نیز پشتیبانان فروش، فنی و… هم به‌راحتی پاسخ مشتری را دهند. سیستم تیکتینگ همانند یک سیستم چت بین دو نفر انجام خواهد شد که بسیار حائز اهمیت است.

فیلتر کردن جستجو

فرض کنید شما دسته‌بندی زیادی را در سایت خود دارید. به‌عنوان‌مثال از لباس زنانه دسته‌بندی فراوانی دارید. برای اینکه کاربر راحت‌تر بتواند خرید خود را انجام دهید، باید با فیلتر کردن نتایج نمایش داده‌شده به بهترین انتخاب دست پیدا کند. فیلتر کردن مواردی همچون رنگ لباس، برند، میزان فروش، ارزان و… جز مواردی است که باید در سیستم جستجو و فیلتر نمایش آن وجود داشته باشد. با این امر کار فروش سریع‌تر انجام خواهد شد.

قابلیت ارائه کد تخفیف

یکی از قابلیت‌هایی که باعث می‌شود تا فروش افزایش یابد، تخفیف گذاری است. شما می‌توانید با ساخت سایت فروشگاهی کدهای تخفیفی را به هر خریدار ارائه دهید که در هنگام خرید بتواند از آنها استفاده کند. این کدها می‌تواند برای هر خریدار متفاوت باشد. همچنین زمان‌بندی داشته باشد و تعداد استفاده آن برای هر فرد نیز وجود داشته باشد. ما این مورد را در سایت شما انجام خواهیم داد.

امکان دسته بندی محصولات

اگر یک فروشگاه آنلاین بزرگ داشته باشید، مسلماً محصولات زیادی نیز در آن وجود دارد. برای آنکه در سئو سایت و رابط کاربری مشکلی پیش نیاید باید هرکدام از محصولات شما در دسته‌بندی مشخصی قرار گیرند. ازاین‌رو سایت شما باید این قابلیت را داشته باشد که بتوانید خدمات و کالاهای خود را دسته‌بندی کنید.

گزینه حمل و نقل

هزینه‌ی پست و گرفتن آدرس پستی افراد برای محصولات فیزیکی بسیار مهم است. ازاین‌رو سایتی را داشته باشیم که در هنگام انجام سفارش هزینه‌ی حمل‌ونقل را محاسبه کند و با توجه به آدرس فرد این مورد امکان‌پذیر باشد، امکانی فوق‌العاده است. ما این مورد را به‌راحتی در سایت شما پیاده‌سازی خواهیم کرد.

امنیت بالا

هکرها و افراد سودجو همواره در کمین هرکس نشسته‌اند تا از روزنه‌هایی وارد حریم خصوصی هر شرکت و شخصی شوند. ازاین‌رو اگر ما تمام موارد امنیتی را نیز رعایت کنیم بازهم افراد سودجویی هستند که بخواهند سو استفاده کنند. اما داشتن امنیت بالا به هر نحوی ضروری است. ما در باپ وب تمام راه‌های نفوذ را برای این افراد بسته و امنیت پرداخت و امنیت وب‌سایت شما هنگام طراحی سایت تضمین می‌کنیم.

ارتباط با شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی ازجمله اینستاگرام یکی از نیازهای هر سایتی است. ازاین‌رو اگر این دو با یکدیگر در ارتباط باشند فوق‌العاده است. امکانی که برای برخی از سایت‌ها می‌توان انجام داد است که هر محصول و کالایی که در سایت قرار می‌گیرد برای پیج اینستاگرام شما نیز ارسال شود و به همان‌گونه که مدنظرتان است پست شود.

تاثیر شبکه های اجتماعی در فروشگاه اینترنتی

شبکه های اجتماعی می تواند در فروش شما نیز موثر باشد.

سیستم پیامک و ایمیل

اگر خریدهای اینترنتی داشته باشید، متوجه خواهید شد که بعد از هر خریدی برای شما پیامک یا ایمیلی ارسال خواهد شد. این پیامک و ایمیل می‌تواند فرایند انجام سفارش، موفق بودن پرداخت و یا فاکتور خرید شما باشد. ما نیز این مورد را برای شما در سایتتان پیاده‌سازی خواهیم کرد تا مشتریان شما به‌راحتی به اطلاعات خرید خود دست پیداکرده و در صورت لزوم برای شما ارسال نمایند. همچنین شما می‌توانید بعد از خرید، بعد از ارسال پیام و… در سایتتان باخبر شوید.

قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی پایه
2,500,000شروع قیمت از
 • هاست ۵ گیگ یک ماهه رایگان
 • دامنه ir. رایگان یکساله
 • طراحی ریسپانسیو
 • ثبت سایت در گوگل
 • با ۱۵ روز پشتیبانی رایگان
طراحی نیمه حرفه ای
3,500,000شروع قیمت از
 • هاست ۵ گیگ یک ماهه رایگان
 • دامنه ir. رایگان دو ساله
 • طراحی ریسپانسیو
 • ثبت سایت در گوگل
 • با ۹۰ روز پشتیبانی رایگان
طراحی حرفه ای
5,500,000شروع قیمت از
 • هاست 5 گیگ یک ماهه رایگان
 • دامنه ir. رایگان پنج ساله
 • طراحی ریسپانسیو
 • ثبت سایت در گوگل
 • با 360 روز پشتیبانی رایگان

اهمیت طراحی سایت فروشگاهی

همواره تعداد زیادی از افراد هستند که فروش اینترنتی را دست‌کم گرفته‌اند. از این از هزینه کردن برای طراحی سایت اینترنتی می‌ترسند. اما ما قصد داریم در این بخش به شما اهمیت ایجاد فروشگاه اینترنتی را بگوییم. زیرا هنگامی‌که به اهمیت و مهم بودن این موضوع پی ببرید به‌راحتی می‌توانید به بازاریابی اینترنتی روی آورده و سفارش ساخت سایت فروشگاهی خود را به باپ وب بسپارید. پس در ادامه همراه ما باشید.

توسعه فروش اینترنتی

یکی از نکات مهم در طراحی سایت فروشگاهی، بالا بردن فروش افراد است. حال فرقی ندارد کسب‌وکار شما یک نمایندگی، فروشگاه زنجیره‌ای و یا کسب‌وکار کوچک باشد. مهم این است که فروش خود را بتوانید از طریق اینترنت افزایش دهید. از این شما با داشتن یک سایت مناسب و سئو سایت حرفه می‌توانید از طریق موتورهای جستجو به‌ویژه  گوگل مشتریان فراوانی را جذب پیج کنید که از طریق آنها درآمد خود را نیز افزایش دهید. ازاین‌رو ما در باپ وب همواره به این اعتقادداریم که سئو، برند سازی، تبلیغات و داشتن وبسایت حرفه‌ای باعث افزایش و توسعه فروش اینترنتی خواهد شد.

فروش محصولات غیر فیزیکی

اینکه شما می‌توانید در اینترنت هر چیزی را به فروش برسانید، ویژگی عالی آن است. شما حتماً نباید محصول فیزیکی یا یک مغازه داشته باشید تا بتوانید از طریق اینترنت درآمد کسب کنید. شما می‌توانید با ارائه محصولات غیر فیزیکی همانند پکیج‌های آموزشی آنلاین، فایل دانلودی، خدمات آنلاین و… به کسب درآمد بپردازید. تمام این‌ها مستلزم این است که یک ایده عالی در ذهن شما شکل‌گرفته باشد تا بتوانید به‌راحتی از طریق آن کسب درآمد کنید. شما هر ایده برای سایت خود در نظر داشته باشید، ما می‌توانیم آن را به بهترین شکل طراحی و اجرا کنیم.

فروش در هرجا و هر زمان

همه‌ی ما دوست داریم حتی هنگامی‌که در خواب یا مسافرت هم هستیم، کسب درآمد داشته باشیم. این مورد از طریق اینترنت و داشتن یک سایت حرفه‌ای امکان‌پذیر است. ازاین‌رو شما با ایجاد سایت فروش اینترنتی می‌توانید در هر زمان و هر مکان که باشید فروش خود را داشته باشید و محصولات خود را به فروش برسانید. مواردی همچون تعطیلی‌ها و اتفاقات غیر مترقبه نیز نمی‌تواند بر روی فروش تأثیری بگذارد. فروشگاه‌های بزرگ را الگو خود قرار داده و ببینید که آنها چقدر از همین اینترنت درآمدهای فوق‌العاده‌ای را کسب می‌کنند.

روش های طراحی سایت فروشگاهی

حال که متوجه شدیم سایت فروشگاهی چیست و چه اهمیتی برای کسب‌وکار ما دارد، در ادامه شمارا با انواع روش‌هایی که می‌توانید طراحی سایت فروشگاهی حرفه‌ای را انجام دهید آشنا کنیم. روش‌هایی که در اکثر سایت‌ها اجرا می‌شود و هیچ‌کدام بد نیستند. زیرا تمام سایت‌های بزرگ حداقل از یکی از روش‌های زیر برای ساخت وب‌سایت خود استفاده می‌کنند.

روش های طراحی سایت فروشگاهی

ساخت فروشگاه اینترنتی با وردپرس

وردپرس (wordpress) یک سیستم مدیریت محتوا حرفه‌ای است. این cms بر پایه php طراحی شده است که اکثر سایت‌های دنیا از این طریق سایت خود را بالا می‌آورند. طراحی در این روش بسیار سریع انجام می‌شود و تعرفه طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس به‌شدت کمتر از زمانی است که بخواهید با زبان‌های برنامه‌نویسی ازجمله php یا پایتون طراحی خود را انجام دهید. ما به هر حال محبوب است و می‌تواند در کمترین زمان و با کمترین هزینه سایت شمارا بالا آورده و خیلی سریع‌تر به کسب درآمد بپردازید. برای سئو سایت نیز کار راحت‌تری دارید.

طراحی سایت فروشگاهی با پایتون

یکی دیگر از زبان‌های برنامه‌نویسی پایتون است. این زبان به دلیل آنکه یک زبان سطح بالا محسوب می‌شود و قابلیت توسعه‌پذیر بودن فراوانی دارد، برای طراحی سیستم فروشگاه اینترنتی نیز می‌توان از آن استفاده کرد. تعرفه‌ها و هزینه‌ها برای طراحی با این زبان نیز به مواردی ازجمله امکانات موردنظر شما، دستمزد مجری و…. دارد که گاها تا ۵۰ الی ۶۰ میلیون تومان نیز افزایش خواهد یافت.

ساخت فروشگاه اینترنتی با php

php یک زبان برنامه‌نویسی قدرتمند برای ساخت سایت فروشگاهی با امنیت بالا و هزینه‌ای معقول است. این زبان به‌جز سایت‌های وردپرسی در بسیاری دیگر از سایت‌های دنیا استفاده شده است که نشان از محبوبیت بالای آن دارد. سرعت و امنیت بالا در طراحی با این زبان آن‌قدری بالاست که فیس‌بوک نیز از آن استفاده کرده است. هزینه‌ها و تعرفه‌هایی که باید برای طراحی با این زبان بپردازید بسته به تجربه‌ی مجری و امکاناتی که مدنظرتان دارید است.

طراحی سایت فروشگاهی با asp.net

asp.net را نمی‌توان یک زبان برنامه‌نویسی برای طراحی و اجرا کردن سایت در نظر گرفت. زیرا یک فریم ورک برای زبان برنامه‌نویسی c# است. ازاین‌رو شما می‌توانید با سفارش طراحی از طریق این فریم ورک سایت خود را پیاده‌سازی کنید که چندان مناسب نخواهد بود. زیرا هم هزینه‌های آن نسبت به php کمی بالاتر است. و هم اینکه در ایران استقبال زیادی از این زبان نشده است. اما سایت‌هایی نیز وجود دارند که از این طریق سایت‌های خود را آماده و اجرا کرده‌اند. اما ما در باپ وب از طریق asp.net طراحی سایت انجام نخواهیم داد.

فهرست